"Aqualink" şirkəti olaraq demokratiya dəyərlərini hər zaman qoruyuruq və ölkəmizin daxili siyasi həyatına aktiv dəstək veririk.
Ölkəmiizin ilk zəfər seçkilərini və ərazi bütövlüyümüzü şirkət heyəti və rəhbərliyi olaraq yüksək əhval ruhiyyə ilə qeyd edir, seçkilərin keçirilməsini dəstəkləyirik.
Bu səbəbdən cari ilin 6 fevral tarixində şirkətimizin daxilində ölkəmizdə keçirilən Növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkisi ilə bağlı məlumatlandırma yığıncağı keçirilmişdir.
Növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkisi 2024-cü il fevralın 7-də təyin olunması və şirkətimizin əməkdaşlarının seçkilərdə aktif iştirak edərək öz səs hüquqlarından istifadə edilməsi istiqamətində maarifləndirici işlər aparılmışdır. Bizim şirkət, bütün işçiləri seçkilərdə aktiv iştirak etməyə və ölkəmizin gələcək inkişafına töhfə verəcək layiqli namizəd üçün səs verməyə çağırır.
Ölkəmizin bütün ərazi vahidlərində ilk dəfə keçirilən seçkilər bizə Zəfər abu-havası yaşatmakla bərabər yeni bir şanlı tarih yazmaqdadır. Odur ki, Azərbaycan Respublikasının sabitliyini, çiçəklənməsini və inkişafını təmin edən liderimizi seçkilərlə müəyyən etməyin vaxtıdır. Biz şirkət olaraq müvafiq sahə üzrə davamlı inkişafa öz töhfəmizi verərək daha parlak gələcək üçün hakimiyyətimizi dəstəklədiyimizi bəyan edirik..
Birlikdə Azərbaycan Respublikasının 2024-cü il prezident seçkilərini mühüm və tarixi etmək üçün seçkilərdə aktiv iştirak edəcəyik!

As "Aqualink" company, we always protect the values of democracy and actively support the internal political life of our country.
As the company staff and management, we celebrate the first victorious elections of our country and our territorial integrity with high spirits and support the holding of the elections.
For this reason, on February 6 of the current year, an information meeting was held within our company regarding the extraordinary election of the President of the Republic of Azerbaijan held in our country.
Out-of-hours presidential election of the Republic of Azerbaijan was scheduled for February 7, 2024, and educational work was carried out in order for the employees of our company to actively participate in the elections and use their voting rights. Our company urges all employees to actively participate in the elections and vote for a worthy candidate who will contribute to the future development of our country.
The elections held for the first time in all territorial units of our country are giving us a triumphant atmosphere and are writing a new glorious history. Therefore, it is time to determine our leader who ensures the stability, prosperity and development of the Republic of Azerbaijan through elections. We, as a company, declare that we support our authority for a brighter future by contributing to the sustainable development of the relevant field.
Together, we will actively participate in the elections to make the 2024 presidential elections of the Republic of Azerbaijan important and historic!