"Aqualink" şirkəti olaraq demokratiya dəyərlərini hər zaman qoruyuruq və ölkəmizin daxili siyasi həyatına aktiv dəstək veririk.
Ölkəmiizin ilk zəfər seçkilərini və ərazi bütövlüyümüzü şirkət heyəti və rəhbərliyi olaraq yüksək əhval ruhiyyə ilə qeyd edir, seçkilərin keçirilməsini dəstəkləyirik.
Bu səbəbdən cari ilin 6 fevral tarixində şirkətimizin daxilində ölkəmizdə keçirilən Növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkisi ilə bağlı məlumatlandırma yığıncağı keçirilmişdir.
Növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkisi 2024-cü il fevralın 7-də təyin olunması və şirkətimizin əməkdaşlarının seçkilərdə aktif iştirak edərək öz səs hüquqlarından istifadə edilməsi istiqamətində maarifləndirici işlər aparılmışdır. Bizim şirkət, bütün işçiləri seçkilərdə aktiv iştirak etməyə və ölkəmizin gələcək inkişafına töhfə verəcək layiqli namizəd üçün səs verməyə çağırır.
Ölkəmizin bütün ərazi vahidlərində ilk dəfə keçirilən seçkilər bizə Zəfər abu-havası yaşatmakla bərabər yeni bir şanlı tarih yazmaqdadır. Odur ki, Azərbaycan Respublikasının sabitliyini, çiçəklənməsini və inkişafını təmin edən liderimizi seçkilərlə müəyyən etməyin vaxtıdır. Biz şirkət olaraq müvafiq sahə üzrə davamlı inkişafa öz töhfəmizi verərək daha parlak gələcək üçün hakimiyyətimizi dəstəklədiyimizi bəyan edirik..
Birlikdə Azərbaycan Respublikasının 2024-cü il prezident seçkilərini mühüm və tarixi etmək üçün seçkilərdə aktiv iştirak edəcəyik!

Как компания «Аквалинк», мы всегда защищаем ценности демократии и активно поддерживаем внутриполитическую жизнь нашей страны. По этой причине сегодня мы хотим поделиться с вами информацией о организованном совещании по поводу внеочередных выборов Президента. Азербайджанской Республики.
Центральная избирательная комиссия проведет внеочередные выборы Президента Азербайджанской Республики 7 февраля 2024 года в порядке, установленном Избирательным Кодексом Азербайджанской Республики.
Наша компания призывает всех сотрудников активно участвовать в выборах и голосовать за достойного кандидата, который внесет свой вклад в будущее развитие нашей страны.
Мы уверены, что активное участие в выборах покажет нашего лидера, который обеспечивает стабильность, безопасность и счастье Азербайджанской Республики. Вместе мы можем внести вклад в развитие нашей страны и создать лучшее будущее для ее граждан.
Сделаем выборы Президента Азербайджанской Республики 2024 года важными и историческими. Давайте вместе проложим путь к успеху и успеху!